«

»

lip 24

Twórczość podopiecznych DRGAWKI – Ani i Michała

Nazywam się Ania. W wieku 13 lat zachorowałam na padaczkę i choruję do obecnej chwili. Leczę się w poradni neurologicznej. Ukończyłam szkołę podstawową oraz szkołę zawodową specjalną o kierunku krawiec lekki. W połowie września 2011 roku dołączyłam do Stowarzyszenia Chorych na Padaczkę, na podłożu którego w 2013 roku powstało Lubelskie Stowarzyszenie Osób Chorych na Padac zkę i Ich Przyjaciół „DRGAWKA”. Moje hobby to haft różny (za który otrzymałam wyróżnienia i nagrody) oraz czytanie książek romantycznych. Poza tym uwielbiam wycieczki krajoznawcze.

anioly

kwiaty

Nazywam się Michał. W wieku 2 lat zachorowałem na MPD, którego jednym z objawów jest padaczka. Od dnia zachorowania leczę się w poradni neurologicznej. Ukończyłem szkołę podstawową oraz szkołę zawodową o kierunku ogrodnik, a następnie szkołę średnią i policealną o kierunku ochrona środowiska oraz studium plastyczne, specjalność fotografia. Pod koniec szkoły fotograficznej pisałem pracę dyplomową pt. „Znaczki wczoraj i dziś”.

Członkiem Stowarzyszenia Chorych na Padaczkę, a nastepnie DRGAWKI jestem od stycznia 2011 roku. Moje hobby to fotografia architektoniczna, zbieranie znaczków oraz wycieczki krajoznawcze. Za swoją działalność zostałem wyróżniony dyplomami oraz nagrodą za fotografię.

Kaczki

Łabędzie

anioł